Громадянам

Уязвимые группы

 • Люди, которые работают (Сотрудники магазинов и аптек, работники/волонтеры служб доставок, работники административных и государственных учреждений и тд)

 • Пожилые люди

 • Беременные женщины (не точно)

 • Люди соблюдающие карантин, после пребывания из точек распространения вируса.

 • Люди, находящиеся на карантине из-за состояния здоровья не связанных с короновирусом (родственники и близкие друзья).

 • Люди, находящиеся на карантине в связи с выявлением симптомов короновируса. (родственники и близкие друзья).

 • Люди которые впервые практикуют формат работы из дома

 • Бездомные

 • ВИЧ инфицированные

Проекты

 • Folding@home – Компания NVIDIA, занимающаяся производством видеокарт, призывает всех геймеров поучаствовать в проекте — это глобальная сеть компьютеров для вычислений, которая будет использовать вашу видеокарту. Проект существует с 2000 года, и в данный момент занимается поиском вакцины от коронавируса с помощью сложных вычислений.

 • Медичний центр "Педіатрія з любов'ю" переглянули процеси роботи, щоби пацієнти не переривали планові візити до лікарів. А у випадку тривожних симптомів — не боялися їхати до лікаря. Там тепер здорові діти приходять на планові огляди в одну половину дня. Діти, які захворіли — в іншу половину дня. Час на кожен прийом збільшено, щоби гарно провітрювати кабінети. У центрі закликають не відмовлятися від планової вакцинації, адже після завершення пандемії коронавірусу, можуть початися спалахи інших інфекційних хвороб. За умови симптомів коронавірусу, в огляді може бути відмовлено. Але центр пропонує послуги онлайн-консультацій. http://bit.ly/2TUlEc6

 • ParaSolka. Цілодобовий сервіс експрес-нянь та BahamaMama пропонують безкоштовні послуги няні, якщо батьки (які мешкають в Києві) захворіють, а дитину не буде кому доглянути. http://bit.ly/3b6up90

Самодиагностика

Здається, у мене коронавірус. Що робити? Не у всех больных есть симптомы

1

Зробити експрес-тест на коронавірус

Больше про вирус и симптомы на странице про вирус

кажуть експрес тест то фігня

У столиці перевіритися на наявність COVID-19 можна в двох медзакладах: Київській національній референс-лабораторії (вул. Ярославська, 41) та Київській обласній інфекційній лабораторії (вул. Багговутівська, 1).

Крім цього, тест-системи будуть також у семи столичних лікарнях:

Олександрівська лікарня (вул. Шовковична, 39/1); Міська клінічна лікарня №4 (вул. Солом’янська, 17); Міська клінічна лікарня №9 (вул. Ризька, 1); Дитяча лікарня №1 (вул. Богатирська, 30); Дитяча лікарня №2 (вул. Алішера Навої, 3); Інфекційна дитяча лікарня (вул. Дегтярівська, 23); Пологовий будинок №4 (просп. Героїв Сталінграда, 16).

Інфекційне відділення міської дитячої лікарні.

Рівне: експрес -тест

Центральна міська лікарня; Сарнська ЦРЛ.

Запоріжжя: експрес-тест

Обласна інфекційна клінічна лікарня.

Житомир: експрес-тест

Міська лікарня №1.

Дніпро: експрес-тест

Дніпровська міська лікарня; Криворізька інфекційна лікарня №1.

Харків: експрес-тест

Клінічні лікарні №28 та №31; Багатопрофільна лікарня №18; Пологовий будинок №2.

Львів: експрес-тест

Львівська інфекційна лікарня; Восьма міська лікарня; Госпіталь у Вінниках; Стебницька міська лікарня; Стрийська центральна міська лікарня; Сокальська ЦРЛ; Кам’янка-Бузька ЦРЛ; Яворівська ЦРЛ; Рудковська лікарня.

 • Вінницька інфекційна лікарня; Інфекційне відділення міської клінічної лікарні №1 (експрес-тест)

Якщо ви в іншій країні

МЗС України запустило електронну систему ДРУГ для координування повернення українських громадян і для підтримки зв'язку українців з посольствами та консульствами України.

Володимир Зеленський пояснив співгромадянам, котрі наразі перебувають поза межами країни, як вони зможуть повернутися додому.

Президент закликав таких осіб реєструватись у системі ДРУГ: https://friend.mfa.gov.ua/#/ Це допоможе дипломатам та спростить формування списків громадян, які мають терміново повернутися додому.

Ті, кому не вдасться зареєструватися, мають звернутися до українського посольства чи консульства на території країни перебування. Це можна зробити електронною поштою або ж за телефоном гарячої лінії. Контакти на сайті МЗС: http://bit.ly/2WkUZab

Поширені питання

 • Законна ли изоляция?

 • Когда закончится карантин?

Краща работа

Идеи

Last updated