Координаційний центр по зупиненню епідемії коронавірусу в Україні

Збільшуйте стійкість суспільства: переорієнтуйте уряди, бізнес та суспільні послуги. Всесвітня організація охорони здоров'я

Наша візія: Україна без епідемії, мінімальні соціально-економічні втрати

Наша місія: створити ефективну координацію між недержавними об'єднаннями, урядом та активістами через відкриту організацію. Будь-хто може приєднатися та внести свій вклад.

Завдання:

Здійснюється дуже велика колективна діяльність стосовно викликів навколо COVID-19. Нам потрібна хороша координація та збір сигналів по ситуації для пошуку ефективних рішень.

Рішення

Проекти

Уже щось робите або потребуєте допомоги? Підключайтесь тут

Інші центри і глобальні рухи

Онлайн-конференції та події

В Україні сотні й тисячі талановитих людей. Закликаємо студентів, викладачів, маркетологів, програмістів, економістів та всіх небайдужих долучатись до генерації та обговорення ідей. Не час панікувати — час діяти! Беріть участь в онлайн-хакатоні й знайдімо рішення, які допоможуть подолати кризу та її наслідки.

Напрямки: Інструменти допомоги державі та містам, поради бізнесу; інструменти для університетів і шкіл; проєкти для зупинки та/або передбачення розповсюдження коронавірусу; ідеї корисних флешмобів; ідеї для зменшення паніки населення.

https://casers.org/cases/fix-the-crisis

12:00 GMT. Hosted by London Business School, Niro Sivanathan, Associate Professor of Organisational Behaviour

Підтримайте проєкт та залишайтесь на зв'язку

Last updated