Impact UA
Українською
Search
K

Дистанційна робота

Ми сподіваємося, що зібрана тут інформація допоможе бізнесу оптимізувати свої ресурси, адаптуватися і отримати нові знання

Поради щодо дистанційної роботи

 1. 1.
  Якщо ви їздите на роботу, відкладайте відсоток від вартості ваших поїздок на «приємні речі» на роботі - чи то класна лампа для вашого столу, зображення, яке вам до вподоби, в рамці, вазон чи набір з 20 маркерів різного кольору. Відкладайте залишок, як свої збереження, якщо вам не потрібно використовувати їх для інших важливих видатків.
 2. 2.
  Ведучі на радіо Західний Полюс (чи на вашій улюбленій радіостанції) - звичайно, велика частина вашого життя, але насправді вони не ваші справжні друзі. Говоріть з реальними людьми кожен день, а також з радіо / котом / собакою.
 3. 3.
  Режим! Встаньте, вмийтесь, потягніться. Обов'язково виділіть час, щоб потягнутись, зробити невелику вправу, випити води, з'їсти ситну їжу і коли виключені всі пристрої. «Я працюю лиш з 8 годин, година на обід і 4 міні-перерви на розтяжку і воду».
Рекомендації з проведення онлайн зустрічей
Примітка. Якщо є проблеми з зв'язком, використовуйте лиш голосовий зв'язок для онлайн зустрічей (з зображенням профілю), бо це покращить якість дзвінка за рахунок зменшення пропускної здатності, необхідної для нього.

Інструменти для дистанційної роботи

 • Producthunt Library of Remote Work Apps – Інструменти для відеоконференцій: заохочуйте зустрічі за допомогою відеоконференцій. Інвестуйте в правильну веб-камеру / колонки / мікрофон.
 • Tico Powercall - це інструмент, який дозволяє вам створити відеоконференцію за 2 кліки та 3 секунди. Без реєстрації чи завантажування. Абсолютно безкоштовно до 65 хвилин та 20 участників, на даний момент.
 • Skype - проведення відео-конференцій
 • Loom.com - інструмент для того, щоб миттєво поділитись відео через браузер. Екран без полів, мікрофон та камера для запису Chrome. Зменшує потребу в нарадах. Безкоштовне для вчителів та студентів.
 • https://untwist.io/ - допоможе вам відслідковувати всі ваші нотатки під час зустрічей по всіх ваших проектах - і це безкоштовно під час кризи.
 • Чимало людей вважають, що Zoom - найкращий варіант на сьогодні. Ви можете використовувати його безкоштовно для 100 людей до 40 хвилин (після того ви можете перезапустити дзвінок і використати цей час для кава-перерви!)
 • Онлайн-конференції / заходи з кімнатами для обговорення, між якими учасники можуть переходити, використовуючи Zoom + Google Docs + профілі користувачів: example event on QiqoChat
 • Jitsi - схожий на Zoom і повністю безкоштовний, але має певні обмеження в Safari та Firefox (link).
 • 8X8 - зараз належить Jitsi і працює аналогічно.
 • Team.video - працює в бета-версії, але стверджує, що працює у всіх основних браузерах, без завантаження, має чудові функції планування та «нотатки», безкоштовно для 15 людей
 • Microsoft Teams безкоштовна до 300 осіб: https://products.office.com/microsoft-teams/group-chat-software
 • Google Hangouts зручна для невеликих груп (як правило, до 25 команд), але менш стабільно за великої кількості учасників.
 • Google JamBoards добре підходить для віртуальних креативних сесій.
 • Whereby.com - це проста альтернатива.
 • Vectera.com - браузерний інструмент для відеоконференцій Цілком безкоштовний до 1 червня.
 • Konf.co - це платформа для онлайн-конференцій, яка скоро запуститься.
 • Slack (https://slack.com/) - хороша платформа для обміну повідомленнями, дзвінків, презентації екрану, обміну документами.
 • Cisco WebEx безкоштовний для особистого використання з 12.03.2020 https://www.webex.com/pricing/index.html
 • Nextcloud talk проводить відеоконференції і працює на своїх серверах https://nextcloud.com
 • BigBlueButton - цей додаток для веб-конференцій з відкритим кодом, призначений для навчання - https://bigbluebutton.org/
 • В Вікіпедії є хороший список-порівняння варіантів веб-конференцій. https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_web_conferencing_software
 • Discord - платформа для спільної роботи, схожа на Slack для невеликих команд (до 50 людей), надала своїм клієнтам безкоштовний доступ до інструментів потокового мовлення / презентації екрану / телеконференцій. Дізнатись більше про їх функції Go Live -> https://dis.gd/golivescreenshare
 • Некомерційний фонд Citizens Foundation тепер пропонує безкоштовний хостинг і підтримку для будь-якої некомерційної организації, яка хоче долучати людей онлайн чи працювати над генерацією внутрішніх ідей дистанційно за допомогою відеоконференцзв'язку. Як почати -> https://citizens.is/getting-started/

Психологічне здоров'я під час епідемії коронавірусу

Тут зібрані деякі поради для підтримки вашого психічного здоров'я при адаптації до цього нового життя.
 • http://leapers.co/go/coronavirus – Громада, що підтримує психічне здоров'я людей, працюючих на себе. Збирає і обмінюється ресурсами для забезпечення психічного здоров'я, зв'язаного з дистанційною роботою, работою в умовах ізоляції, а також для тих людей, які можуть втратити бізнес через коронавірус.
Боротьба з вигоранням, ізоляцією та тривогою під час дистанційної роботи

Дистанційне навчання /фасилітація / вебінари і т.і.

Онлайн платформи для проведения подій

Зміни в побуті

Вплив на робочому місці, безпека працівників, їх достаток, наступництво, коректування роботи.
Краудсорсинг-гайд для організацій і приватних осіб, які вперше мають потребу в реализації процесів «работи з дому».

Інше

Безкоштовний онлайн-марафон від школі Projector. Адаптуйся і дій. Бізнес у непрості часи
Вебінар "Економічні сценарії майбутнього: нові правила чи нові гравці?" з Євгеном Пенцаком, науковим керівником програми Master in Banking & Finance Києво-Могилянської бізнес школи (дата проведення: 23.03.2020, з 19:00 до 20:00)
Гарвард, Стенфорд й інші університети поділилися матеріалами для дистанційного навчання. Для вибору необхідного університету та / або програми, необхідно перейти за відповідним посиланням у google-таблиці
Курс по роботі з Excel від Tимура Коритного, IT Director (CIO) у Державному концерні "Укроборонпром" (старт 20.03.2020, онлайн)