Impact UA
Search…
Українською
SDG 7 Affordable and Clean Energy
SDG 10 Reduced Inequalities
SDG 12 Responsible Consumption and Production
16 peace justice and strong institutions
Дистанційна робота
Ми сподіваємося, що зібрана тут інформація допоможе бізнесу оптимізувати свої ресурси, адаптуватися і отримати нові знання

Поради щодо дистанційної роботи

 1. 1.
  Якщо ви їздите на роботу, відкладайте відсоток від вартості ваших поїздок на «приємні речі» на роботі - чи то класна лампа для вашого столу, зображення, яке вам до вподоби, в рамці, вазон чи набір з 20 маркерів різного кольору. Відкладайте залишок, як свої збереження, якщо вам не потрібно використовувати їх для інших важливих видатків.
 2. 2.
  Ведучі на радіо Західний Полюс (чи на вашій улюбленій радіостанції) - звичайно, велика частина вашого життя, але насправді вони не ваші справжні друзі. Говоріть з реальними людьми кожен день, а також з радіо / котом / собакою.
 3. 3.
  Режим! Встаньте, вмийтесь, потягніться. Обов'язково виділіть час, щоб потягнутись, зробити невелику вправу, випити води, з'їсти ситну їжу і коли виключені всі пристрої. «Я працюю лиш з 8 годин, година на обід і 4 міні-перерви на розтяжку і воду».
Рекомендації з проведення онлайн зустрічей
Примітка. Якщо є проблеми з зв'язком, використовуйте лиш голосовий зв'язок для онлайн зустрічей (з зображенням профілю), бо це покращить якість дзвінка за рахунок зменшення пропускної здатності, необхідної для нього.

Інструменти для дистанційної роботи

 • Producthunt Library of Remote Work Apps – Інструменти для відеоконференцій: заохочуйте зустрічі за допомогою відеоконференцій. Інвестуйте в правильну веб-камеру / колонки / мікрофон.
 • Tico Powercall - це інструмент, який дозволяє вам створити відеоконференцію за 2 кліки та 3 секунди. Без реєстрації чи завантажування. Абсолютно безкоштовно до 65 хвилин та 20 участників, на даний момент.
 • Skype - проведення відео-конференцій
 • Loom.com - інструмент для того, щоб миттєво поділитись відео через браузер. Екран без полів, мікрофон та камера для запису Chrome. Зменшує потребу в нарадах. Безкоштовне для вчителів та студентів.
 • https://untwist.io/ - допоможе вам відслідковувати всі ваші нотатки під час зустрічей по всіх ваших проектах - і це безкоштовно під час кризи.
 • Чимало людей вважають, що Zoom - найкращий варіант на сьогодні. Ви можете використовувати його безкоштовно для 100 людей до 40 хвилин (після того ви можете перезапустити дзвінок і використати цей час для кава-перерви!)
 • Онлайн-конференції / заходи з кімнатами для обговорення, між якими учасники можуть переходити, використовуючи Zoom + Google Docs + профілі користувачів: example event on QiqoChat
 • Jitsi - схожий на Zoom і повністю безкоштовний, але має певні обмеження в Safari та Firefox (link).
 • 8X8 - зараз належить Jitsi і працює аналогічно.
 • Team.video - працює в бета-версії, але стверджує, що працює у всіх основних браузерах, без завантаження, має чудові функції планування та «нотатки», безкоштовно для 15 людей
 • Microsoft Teams безкоштовна до 300 осіб: https://products.office.com/microsoft-teams/group-chat-software
 • Google Hangouts зручна для невеликих груп (як правило, до 25 команд), але менш стабільно за великої кількості учасників.
 • Google JamBoards добре підходить для віртуальних креативних сесій.
 • Whereby.com - це проста альтернатива.
 • Vectera.com - браузерний інструмент для відеоконференцій Цілком безкоштовний до 1 червня.
 • Konf.co - це платформа для онлайн-конференцій, яка скоро запуститься.
 • Slack (https://slack.com/) - хороша платформа для обміну повідомленнями, дзвінків, презентації екрану, обміну документами.
 • Cisco WebEx безкоштовний для особистого використання з 12.03.2020 https://www.webex.com/pricing/index.html
 • Nextcloud talk проводить відеоконференції і працює на своїх серверах https://nextcloud.com
 • BigBlueButton - цей додаток для веб-конференцій з відкритим кодом, призначений для навчання - https://bigbluebutton.org/
 • В Вікіпедії є хороший список-порівняння варіантів веб-конференцій. https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_web_conferencing_software
 • Discord - платформа для спільної роботи, схожа на Slack для невеликих команд (до 50 людей), надала своїм клієнтам безкоштовний доступ до інструментів потокового мовлення / презентації екрану / телеконференцій. Дізнатись більше про їх функції Go Live -> https://dis.gd/golivescreenshare
 • Некомерційний фонд Citizens Foundation тепер пропонує безкоштовний хостинг і підтримку для будь-якої некомерційної организації, яка хоче долучати людей онлайн чи працювати над генерацією внутрішніх ідей дистанційно за допомогою відеоконференцзв'язку. Як почати -> https://citizens.is/getting-started/

Психологічне здоров'я під час епідемії коронавірусу

Тут зібрані деякі поради для підтримки вашого психічного здоров'я при адаптації до цього нового життя.
 • http://leapers.co/go/coronavirus – Громада, що підтримує психічне здоров'я людей, працюючих на себе. Збирає і обмінюється ресурсами для забезпечення психічного здоров'я, зв'язаного з дистанційною роботою, работою в умовах ізоляції, а також для тих людей, які можуть втратити бізнес через коронавірус.
Боротьба з вигоранням, ізоляцією та тривогою під час дистанційної роботи

Дистанційне навчання /фасилітація / вебінари і т.і.

Онлайн платформи для проведения подій

Зміни в побуті

Вплив на робочому місці, безпека працівників, їх достаток, наступництво, коректування роботи.
Краудсорсинг-гайд для організацій і приватних осіб, які вперше мають потребу в реализації процесів «работи з дому».

Інше

Безкоштовний онлайн-марафон від школі Projector. Адаптуйся і дій. Бізнес у непрості часи
Вебінар "Економічні сценарії майбутнього: нові правила чи нові гравці?" з Євгеном Пенцаком, науковим керівником програми Master in Banking & Finance Києво-Могилянської бізнес школи (дата проведення: 23.03.2020, з 19:00 до 20:00)
Гарвард, Стенфорд й інші університети поділилися матеріалами для дистанційного навчання. Для вибору необхідного університету та / або програми, необхідно перейти за відповідним посиланням у google-таблиці
Курс по роботі з Excel від Tимура Коритного, IT Director (CIO) у Державному концерні "Укроборонпром" (старт 20.03.2020, онлайн)
Export as PDF
Copy link
On this page
Поради щодо дистанційної роботи
Інструменти для дистанційної роботи
Психологічне здоров'я під час епідемії коронавірусу
Дистанційне навчання /фасилітація / вебінари і т.і.
Зміни в побуті
Інше